Personal

Kontor

Morgan Berg

​​​​​​​VD
Tel: 0553-590 932
morgan@bergsmekaniska.se

Per-Inge Berg

​​​​​​​Vice VD
Tel: 0553-590 933
pi@bergsmekaniska.se

Birger Tågmark

Projektledning
Tel: 0553-590 931​​​​​​​birger@bergsmekaniska.se

Leif Klarström

​​​​​​​Order, Beredning och Plåtinköp
Tel: 0553-590 934
leif@bergsmekaniska.se

Tomas Wikström

​​​​​​​Order och Beredning
Tel: 0553-590 936
tomas@bergsmekaniska.se

Nicklas Sandgren

​​​​​​​Order och Beredning 
Tel. 0553-790 071     
nicklas@bergsmekaniska.se

Pia 

​​​​​​​Ekonomi
Tel. 0553-790 070
ekonomi@bergsmekaniska.se

Verkstad

Emil Tågmark

​​​​​​​Verkstadschef
Tel: 0553-590 938

Fredrik Wenkler

Områdesansvarig
Kantpress och Skyddsombud
Tel. 0553-590 937

Robert Lundqvist

Områdesansvarig
Vattenskärning
Tel. 072-518 60 38
robert@bergsmekaniska.se ​​​​​​​

Lucas Lindstedt

Områdesansvarig
​​​​​​​Laserskärning
Tel. 0553-590939
​​​​​​​laser@bergsmekaniska.se

Simon Nilsson

Områdesansvarig
Gas och Plasmaskärning

Jörgen Schönning

Områdesansvarig
Bearbetning
Tel.072-451 79 23
​​​​​​​jorgen@bergsmekaniska

Johan Sjödén

Service & Underhållschef
Webb Admin/Teknisk Säljare
Tel: 072-451 76 51

Roger Johansson

Områdesansvarig
Logistik och Leverans
Tel: 0553-590 935